Archive for: Ocak, 2014

Android için Kocaman 3000 Kullanıcıyı Geçti

Oca 13 2014 Published by under Genel

Kocaman_3009

12.01.2014 itibarı ile 4201 Android işletim sistemli cihaza yüklenen, 3009 adedinde hala yüklü bulunan ve her geçen gün de artan Kocaman’ın bu başarısı, büyük ölçüde çok değerli kullanıcılarına aittir. Kullanıcıların, pek çok zaman motive edici olumlu eleştirileri, çok haklı ve programda olması gereken beklentilerini içerir geri bildirimleri sayesinde Kocaman, bugün bu güzel noktaya ulaşmış durumda. Şunu da belirtmeliyim ki; son zamanlarda her ne kadar çeşitli bazı sebeplerden ötürü vakit bulamadığımdan dolayı, uygulama üzerinde güncelleme yapamamış olsamda, proje kesinlikle bir kenara atılmış değil. Umuyorum ki, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada kullanıcıların katkıları ile ilerleyen zaman içerisinde ortaya çok daha güzel bir Kocaman çıkacaktır.

Kocaman’ın bu güne dek gelişmesine destek olan değerli kullanıcılara, meslektaşlarıma ve çok sevdiğim aileme  teşekkür ederim.

If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough. (Eğer basitçe açıklayamıyorsan, yeterince anlayamamışsın demektir.) Albert Einstein

Bunu Paylaş

7 responses so far