Archive for: Nisan, 2015

Android İçin Kocaman Pro 1.0 Yayınlandı

Nis 27 2015 Published by under Android, Genel, Makaleler, Programlama

Screenshot_2015-04-24-21-10-45Kocaman uygulamasının sürüm 2.1 güncellemesinin test çalışmaları devam ederken, Kocaman Pro uygulaması sürüm 1.0 olarak Google Play üzerinden 10,90₺ fiyat etiketi ile yayınlandı.
Öncelikle şunu belirtmek gerekirse; Kocaman Pro uygulamasının ücretli olmasındaki temel neden, İOS işletim sistemi (iPhone kullanıcıları) için Kocaman uygulamasının geliştirilmesi aşamasında kullanılacak Mac işletim sistemli bilgisayar ile ücretli olan Apple Developer hesabı için gerekli olan maddi kaynak ihtiyacını karşılamaktır. Özellikle iPhone marka telefon kullanıcılarından aldığımız birçok geri bildirim, Kocaman’ın iOS platformu için heyecanla ve sabırsızlıkla beklendiği yönünde. Bu nedenle iOS (iPhone) için gerekli olan maddi kaynak ihtiyacının kullanıcılarımızın da desteği ile Kocaman Pro ürününün satışları ve Kocaman uygulamasına yapılan bağışlardan temin edilen gelir ile karşılanabileceği inancındayız.

Continue Reading »

Bunu Paylaş

7 responses so far

Android için Kocaman Sürüm 2.1 Çok Yakında

Nis 11 2015 Published by under Android, Java, Makaleler, Programlama, Yazılım

Screenshot_2015-01-10-22-40-54Uzun süredir Ümit Bey ile üzerinde çalıştığımız ve şu sıralar  test çalışamalarını yaptığımız Android için Kocaman uygulamasının 2.1 sürümü neredeyse yayına hazır durumda. Ufak tefek eksikliklerin giderilmesi ve testlerin tamamlanmasının ardından bir kaç hafta içerisinde Google Play üzerinde yayınlamayı planladığımız uygulamanın bu sürümü ile birlikte;

Continue Reading »

Bunu Paylaş

6 responses so far