Archive for: Mart, 2016

iOS için Kocaman Pro Yayınlandı

Mar 25 2016 Published by under iOS, Programlama

Kocaman_Pro_iOS-1iOS için Kocaman Pro App Store’da 18.99 TL fiyat etiketi ile yayınlandı. Yayınlanan bu ilk sürümde bazı göze çarpan hata ve eksiklikler olsada önümüzdeki haftalarda yapılacak sürüm güncellemeleri ile tüm bunların giderilmesi planlanmaktadır. Ayrıca uygulamanın ücrete tabi olması bazı kullanıcılarımız tarafından yadırgansada unutulmamalıdır ki, uygulamanın kodlanması ve yayınlanması için gerekli olan 1 adet Macbook  Pro, 1 adet iPad ve 1 adet Apple Developer hesabına ait maliyetleri karşılamak için bu tür bir fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu noktada kullanıcılarımızın anlayışına sığınarak gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür ediyoruz.

Hata düzeltmelerini içeren güncellemeleri beklemeden uygulamayı bu hali ile satın almak isteyen kullanıcılarımızın bilmesi açısından bu sürümde tespit edilen hata ve eksiklikler aşağıda yer almaktadır. Continue Reading »

Bunu Paylaş

16 responses so far

iOS için Kocaman Pro App Store’a Yüklendi

Mar 06 2016 Published by under iOS, Yazılım

Kocaman_Pro_App_StoreiOS işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Kocaman Pro uygulaması Bilgisayar Mühendisi Ümit Tacettin AKGÖL’ün büyük çabaları sonucunda, sürüm numarası 1 olarak bugün itibarı ile App Store ortamına yüklenmiş bulunmaktadır. Uygulama, yanda bulunan göreselde de belirtildiği üzere Apple yetkililerinin yapacağı incelemelerin ardından herhangi bir eksik olmadığı taktirde kullanıcıların indirimine açılacaktır.

Şimdiye kadar, Kocaman ve Kocaman Pro uygulamalarına yapılan geribildirimler gerek uygulamanın gelişmesine ve gerekse rastlanan sorunların giderilmesine büyük katkı sağlamıştır. Bu bağlamda da iOS için Kocaman Pro uygulamasının kullanıcıların indirimine sunulmasının ardından, değerli kullanıcılarımızın karşılaştıkları eksiklik ve sorunlar hakkında bize geri bildirimde bulunmaları oldukça fazla önem taşmaktadır. Continue Reading »

Bunu Paylaş

2 responses so far