iOS için Kocaman Pro Yakında

Oca 10 2016 Yazar : Kategori : Genel, iOS, Makaleler, Yazılım

KocamanProSaydamBilgisayar mühendisi Ümit T. AKGÖL ile birlikte 2015 yılı sonunda yayınlamayı planladığımız, fakat projeyi daha kapsamlı bir şekilde ele alarak performans ve tasarım açısından yaptığımız yeni ilavelerden dolayı yayınlanması 2016 yılına sarkan iOS için Kocaman Pro uygulaması çalışmaları devam ediyor. Yazının devamında paylaşılan ekran görüntülerinde de görüleceği üzere Android ve Windows işletim sistemlerine nazaran iOS için olan Kocaman Pro uygulaması tasarım açısından çokça farklılık içermektedir.

Tasarım çalışmaları büyük ölçüde bitmiş durumda olan uygulamanın kodlama kısımlarıda devam etmektedir. Önümüzdeki haftalarda GPS ile Aplikasyon modülünü içeren ilk sürümü ile yayınlanması planlanan uygulama, akabinde diğer modüllerinde yer alancağı peyderpey sürüm güncellemeleri ile zaman içerisinde değerli kullanıcılarımızın beğeni ve kullanımına sunulacaktır. Bu süreç içerisinde aynı zamanda kullanıcılarımızın yapmış olduğu geri bildirimlerde değerlendirilerek yapılacak sürüm güncellemelerine eklenecektir.

iOS için Kocaman Pro çalışmalarının hem kod hem de tasarım aşamalarını büyük ölçüde Ümit Bey yüklendiği için kendisine ve sabırlı bekleyişlerinden ötürü değerli iOS kullanıcılarına tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Bunu Paylaş

5 responses so far

 • Caner Kara dedi ki:

  Hakan Bey,

  iOS için Kocaman Pro sürümününü sabırsızlıkla beklediğimi tekrar dile getirerek, ayrıntılı ve titiz çalışmalarınızdan ötürü teşekkürlerimi sunarım.

  Her daim başarılı olmanız dileğiyle…

  • Hakan KOCAMAN dedi ki:

   Caner Bey merhaba.
   Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve sabırlı bekleyişten ötürü teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gün içerisinde yapılan açıklamaya https://www.hakankocaman.com/ios-icin-kocaman-pro-app-storea-yuklendi bu adresten ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar.

   • Sefer DEMİR dedi ki:

    Selam hakan bey topograflar haritacılar ve inşaat çalışanları derneği olarak başarılarınızdan dolayı tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz İOS için de bu uygulamayı yapmanız da çok iyi oldu inşaallah haritacı arkadaşların ihtiyacına da cevap verir üzerimize düşen bir görev olursa yardımcı olmaya çalışırız şimdiden tşkler
    http://www.tohi-der.com

    • Hakan KOCAMAN dedi ki:

     Sefer Bey merhaba. Öncelikle ilgi ve desteğinizden ötürü çok teşekkür ederim. iOS için Kocaman Pro uygulaması bugün itibarı ile App Store’da yayınlanmıştır. Konu ile ilgili detaylı açıklama metnine https://www.hakankocaman.com/ios-icin-kocaman-pro-yayinlandi bu adresten ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile ilgili fark etmiş olduğunuz tüm hata ve eksiklikleri iletişim@hakankocaman.com adresine yazarak bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. İyi çalışmalar.

     • Sefer DEMİR dedi ki:

      Selam uygulamayı satın aldım eksikler çok ama eklenince iyi olacaktır çalışmalarınızı takip ediyorum logonuzu ve linkinizi mail atarsanız sitemizdede yayımlarız Tşkler

Bir cevap yazın

*