iOS için Kocaman Pro Güncellendi

Haz 17 2016 Yazar : Kategori : iOS, Programlama, Yazılım

KocamanProSaydamÇalışmalarını Bilgisayar Mühendisi Ümit T. AKGÖL ile birlikte yürüttüğümüz iOS için Kocaman Pro uygulaması güncellendi. Bu güncelleme ile iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar, bir süredir bekledikleri GPS ile Alım modülüne kavuştu. Bu sayede Android için Kocaman Pro ile iOS için Kocaman Pro arasında modül sayısı olarak herhangi bir fark kalmadı. Kullanıcılarımızın istek ve beklentileri doğrultusunda iOS için Kocaman Pro uygulamasına ait GPS ile alım modülü proje bazlı kayıt esasına dayalı bir şekilde Android’den biraz farklı olarak yeniden tasarlandı. Sürüme ait notları aşağıda görebilir, uygulamayı iOS işletim sistemli telefon ve tabletler için App Store’dan veya buradan indirebilirsiniz.

  • GPS ile Alım modülü eklendi.
  • GPS ile Alım modülü proje bazlı kayıt esasına dayılı olarak yeniden tasarlandı.
  • GPS ile Aplikasyon modülünün Haritada Göster fonksiyonunda yer alan hata düzeltidi.

Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da herhangi bir hata ve eksikliğe rastlanması halinde kullanıcılarımızın bu bilgiyi iletisim@hakankocaman.com adresine yazarak bizimle paylaşmaları uygulamanın gelişmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Son olarak, iOS için Kocaman Pro uygulamasını bazı eksikliklerine rağmen satın alarak geliştirme sürecinde bizlere destek olan, olumlu/olumsuz yapıcı eleştirileriyle uygulamanın gelişmesine katkıda bulunan tüm değerli kullanıcılarımıza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Bunu Paylaş

No responses yet

Bir cevap yazın

*