ISITES2017

Eki 02 2017 Yazar : Kategori : Genel, Makaleler, Sempozyum ve Konferans, Sunum

earthSakarya Üniversitesi, Azerbaycan Mimarlık ve Mühendislik Üniversitesi ve Akademik Platform tarafından bu yıl 5. düzenlenen ISITES2017 (5. ULUSLARARASI MÜHENDİSLİK VE BİLİM ALANINDA YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU) 28 Eylül – 01 Ekim tarihleri arasında Azerbaycan’ın Bakü şehrinde gerçekleşti. Benimde yüksek lisans tez çalışmam kapsamında Yrd. Doç. Dr. Hakan ASLAN danışmanlığında hazırladığım “Sakarya Toplum Taşıma Sistemi için CBS Uygulamalı Otobüs Durağı Optimizasyonu” isimli bildirimi sempozyumda sunmuş bulunmaktayım. Bu imkanı bana sunan Sayın Genel Müdürümüz Dr. Rüstem KELEŞ gıyabında tüm SASKİ ailesine, danışman hocam Yrd. Doç. Dr. Hakan ASLAN’a ve ISITES2017 Organizasyon Komitesi’ne çok teşekkür ederim.

Sempozyum kapsamında mühendislik, bilim ve teknoloji alanında bir çok yeni ve özgün çalışma paylaşıldı. Ayrıca farklı alanlarda çalışan akademisyen, mimar ve mühendislerin bir araya gelerek, yeni dostluklar kurmaları ve fikir alışverişlerinde bulunmaları sempozyuma katılan herkes tarafından oldukça faydalı oldu.

Diğer taraftan katılımcıların, Azerbaycan kültür ve tarihini yakından tanıması açısından Organizasyon Komitesi tarafından düzenlenen gala yemeği ve sempozyum gezisi programları sayesinde sempozyum sosyal anlamda da iyi bir etkinlik olmuştur.

Sempozyum kapsamında yayınlanan ve sunumunu yaptığım bildiriyi buraya tıklayarak indirebilir, sunumu ise aşağıda yer alan sunum penceresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Son olarak sempozyum hakkında daha fazla bilgi almak ve yayınlanan tüm bildirilere ulaşmak isterseniz www.isites.info adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunu Paylaş

No responses yet

Bir cevap yazın

*