Kocaman, 2000 Kullanıcıyı Geçti

Kas 28 2013 Yazar : Kategori : C# (CSharp), Genel, Java, Programlama

Kocaman_2030

27 Kasım 2013 itibarı ile 2030 kullanıcı sayısına ulaşan Kocaman uygulamasının Android versiyonu büyük ilgi gördü. Tabi bu başarının ardında ki en büyük etken, kullanıcıların geri bildirimleri ve projeye göstermiş oldukları manevi destekleri. Bir şekilde geri bildirim yapan ya da yapmayan fakat uygulamayı kullanarak bu projeye umut ışığı olan tüm değerli Kocaman kullanıcılarına teşekkür ederim.

Şimdiye kadar Android işletim sistemi üzerinde çalışan Kocaman, kısa bir süre önce Windows Phone 8 işletim sistemli cihazlar için Windows Phone Mağaza’da yayınlandı ve şuan 175 kullanıcıya hizmet vermekte. Kocaman’ın Windows uygulamasında henüz tüm modüller olmasada ilerleyen haftalarda GPS ile Aplikasyon modülünü içeren bir güncelleme alacağını belirtmekte fayda var.

Bir çok insan Kocaman’ın iOS platformlu mobil cihazlara ne zaman geleceği konusunda meraklı sorular sormakta. Proje kapsamında ilk etapda, Windows Phone 8 ve Android uygulamalarının eşlenik hale getirilmesi ve ardından her iki işletim sisteminde de paralel güncellemelerin yayınlanması bulunmaktadır. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından uygulamanın iOS platformları için çıkıp çıkmayacağı konusu netlik kazanacaktır.

Kocaman’ın Windows Phone 8 uygulamasına buraya tıklayarak, Android uygulamasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunu Paylaş

One response so far

Bir cevap yazın

*