Kocaman Android Artık Kocaman

Eyl 02 2012 Yazar : Kategori : Android, Bilgisayar, Genel, Java, Programlama, Yazılım

KocamanKocaman Android programını uzun zamandır güncellemeyi düşünüyordum fakat, ne yazıkki sertifika anahtarını kaybettiğim için Kocaman Android olarak güncelleyememekteydim. Bu sebeple programı tekrardan, baştan sona ele alarak yeniden kodladım ve yeni ismi Kocaman olarak Google Play üzerinden bugün itibari ile yayınladım.
Kocaman, artık küçük ekranlı telefonlarda da çalışmakla birlikte text girişleri direk olarak numerik yapılabiliyor. Bunun yanı sıra şuan içerisinde:
-Semt ve Mesafe Hesapla
-Açı ve Mesafe Hesapla
-Kutupsal Aplikasyon
-Yan Nokta Hesabı
modüllerini bulunmakta ve Anroid 2.2 ve daha üzeri işletim sistemli akıllı telefonlarda rahatlıkla çalışmaktadır.
Bundan sonra sıklıkla güncellenecek olan Kocaman yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunu Paylaş

4 responses so far

 • Ahmet dedi ki:

  Programınız haritacılıkta gerçekten cok yararlı, bu program geliştirildikçe fx880in yerini tutar. Hocam bende java ile buna benzer bi program yapmaya çalışıyorum, fakat sqlite ile ara nokta mesafe hesaplama gibi matematiksel hesaplamaları yapamıyorum. Ara nokta hesaplama sınıfını mailime gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  • Hakan KOCAMAN dedi ki:

   Ahmet bey merhaba. Öncelikle geribildiriminiz için çok teşekkür ederim. Sizin gibi bilinçli kullanıcılar sayesinde bu programı geliştirdikçe daha çok mutlu oluyorum. Fakat üzülerek belirtmeliyim ki; ne yazıkki programa ait kodları doğrudan gönderemem. Fakat takıldığınız bir nokta varsa yardımcı olmaya çalışırım. Umarım bu durumu anlayış ile karşılarsınız.
   Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 • selçuk dedi ki:

  bu programın ıos ta da kullanılması gerektiğini düşünüyorum bu konularda da çalışmalarınız varmı? yardımcı olursanız sevınırım.

  • Hakan KOCAMAN dedi ki:

   Selçuk Bey merhaba. IOS platformunda şimdilik değil ama inşallah yakın zamanda Windows Phone 8 işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilecek. Belki daha sonra IOS içinde geliştirilebilir. İlginizden ötürü teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

*