Kocaman Pro Sürüm 1.1

Ağu 11 2015 Yazar : Kategori : Android, Java, Programlama

Bildiği gibi Kocaman ve Kocaman Pro uygulamaları son yapılan güncelleme ile GPS Modülleri altında Google ve Earthtools.org’un sağlamış olduğu harita ve web servislerinden faydalanarak kullanıcılara arazi işlerinde daha fazla kolaylık sağlamaya başlamıştır. Fakat son zamanlarda kot bilgisinin sağlandığı earthtools.org ’da yapılan değişikliklerden dolayı, uygulama alım ve aplikasyon işlemleri sırasında hata vermeye başlamıştır. 

Kullanıcılarımızın yapmış olduğu geribildirimleri de dikkate alarak öncelikle hatanın kaynağı net bir şekilde tespit edilmiş ve çözüm için gerekli çalışmalar yapılmıştır. Bunun yanı sıra, kadastral işlemlerde sıklıkla karşılaşılan alan değerlerindeki tecviz değerini hesaplayan Tecviz Hesabı modülü de Hesap Modülleri altına eklenmiştir. Yapılan çalışmalar neticesinde Kocaman Pro uygulaması 1.1 sürümüne yükseltilerek an itibarı ile Google Play üzerine yüklenmiş olup önümüzdeki saatlerde kullanıcılarımızın hizmetine sunulacaktır.

Hatanın meydana geldiği günden bugüne dek, geribildirim yaparak bizleri bilgilendiren ve sabırla bekleyen çok değerli kullanıcılarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Tıpkı bu zamana kadar olduğu gibi Kocaman ve Kocaman Pro uygulamalarının gelişmesine, geribildirimleri ile katkı sağlayan kullanıcılarımıza ayrıca teşekkür eder ve yapmış oldukları geribildirimlerin dikkate alındığını bilmelerini isteriz.

Son olarak Kocaman Pro uygulamasının almış olduğu bu güncellemelerin, Kocaman uygulaması için de önümüzdeki haftalarda yayınlanması planlanmaktadır. Kocaman kullanıclarının göstermiş olduğu fazladan sabırdan ötürü şimdiden teşşekkür ederiz.

Kocaman Pro Sürüm 1.1 notları:

– Tecviz Hesabı modülü eklendi.

– Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yapıldı.

Bunu Paylaş

No responses yet

Bir cevap yazın

*